Myślisz o nowoczesnym zegarku? Sprawdź, co nowego ma Hugo Boss

Mamy dobrą wiadomość dla panów. Ucieszą się z niej mężczyźni, którzy uwielbiają luksusowe dodatki, cenią nowoczesne rozwiązania i lubią zwracać na siebie uwagę. O co chodzi? Na rynku pojawiły się nowe zegarki od Hugo Boss!

 Hugo Boss – zegarki na miarę naszych czasów

 Marka Hugo Boss nie próżnuje. Producent ma dla swoich fanów, i nie tylko, kilka nowych zegarków. Jeżeli komuś zależy na formalnym i ogólnie eleganckim stylu, to zegarki Hugo Boss są zdecydowanie mile widzianym oraz interesującym dodatkiem. Nie oprze im się także żaden wyznawca nowoczesności i biznes fashion. Z pewnością przypadną one do gustu osobom pewnym siebie. Polubią je również panowie śledzący z zapartym tchem wszystkie aktualnie obowiązujące trendy w branży zegarmistrzowskiej. 

 A teraz konkrety. Wśród nowości mężczyźni znajdą zegarek Hugo Boss Spirit. Wraz z nim otrzymają m.in. stal szlachetną o właściwościach hipoalergicznych oraz pasek z naturalnej skóry i wygodnego kauczuku. Inną propozycją jest zegarek Hugo Boss Velocity. Polubią go panowie jednocześnie podążający za nowoczesnością i preferujący sportowy styl. Pozytywne wrażenie wywoła z pewnością również zegarek Hugo Boss Grand Prix z odsłoniętymi mechanizmami. Tu nowoczesność pokazuje się z najlepszej strony. Poza tym widok serca czasomierza z pewnością przyspieszy tętno niejednemu mężczyźnie. Nie ma wątpliwości, że wzbudzi on także zainteresowanie mnóstwa postronnych osób. Z takim zegarkiem można łatwo zaakcentować swoją osobowość, zaprezentować się jako osoba ceniąca luksus i oryginalność. A to już prosta droga do zawarcia różnego rodzaju znajomości, w tym biznesowych. Kuszący jest również zegarek Hugo Boss Hero z mocną, trwałą, niebieską bransoletą ze stali nierdzewnej. Mamy tu także niebieską tarczę i mineralne szkiełko. Cechy te bez wątpienia sprawią, że wobec właściciela takiego czasomierza nikt nie przejdzie obojętnie. 

 Co tu dużo mówić, właściciele zegarków Hugo Boss postrzegani są nie tylko jako ludzie podążający za trendami, ale też jako osoby potrafiące odnaleźć się w zmiennym, kreatywnym oraz szalonym świecie fashion. 

 Hugo Boss – co to za marka?

Hugo Boss to firma o prawie stuletniej tradycji. Ojczyzną tego przedsiębiorstwa są Niemcy, a narodziło się ono w 1923 roku za sprawą Hugo Ferdinanda Bossa.  Obecnie marka jest aktywna na wielu światowych, modowych rynkach. Zdobyła klientów na całym globie dzięki prawdziwej jakości i idealnym wykończeniom. Jeżeli chodzi o projektowanie ubrań oraz akcesoriów uzupełniających stroje wizytowe (i nie tylko), Hugo Boss niezmiennie znajduje się na podium. Firma najczęściej kojarzona jest z profesjonalnie skrojonymi garniturami, marynarkami i spodniami w kant, perfumami oraz eleganckimi dodatkami (m.in. właśnie z zegarkami). Co ciekawe, Hugo Boss zegarki produkuje we współpracy ze Szwajcarami, a konkretnie ze szwajcarską firmą Movado. A jak powszechnie wiadomo, ludzie Alp znają się na zegarkach (i czekoladzie) jak mało kto.

Agnieszka Sennik

Agnieszka Sennik

Z wykształcenia dziennikarka, z pasji blogerka modowa. Bardzo lubię tematy powiązane ze stylem vintage, rustykalnym oraz retro. Interesuje mnie moda alternatywna oraz indywidualne projekty odzieży.

9 komentarzy

Skomentuj artykuł!

share on: