O nas

Magazyn o modzie alternatywnej

komputer jeans

 

Portal ten powstał z myślą o ludziach kreatywnych oraz zainteresowanych tworzeniem alternatywnej mody, opartej na jeansie. Jesteśmy osobami które na co dzień posiadają typowe obowiązki, rodzinę, pracę, plany wakacyjne. Łączy nas jednak nietypowy styl ubioru, oparty na własnych pomysłach. Jak zapewne domyślacie się kochamy jeans pod każdą postacią, a miłość ta wychodzi po za ubrania.

 

 


lifestyle jeans

Demimbase.pl to także lifestyle. Nasz styl życia, odtrutka na codzienność. Lubimy pisać, testować, recenzować i odkrywać nowe horyzonty w sektorze odzieży. Jeans to jeden z najstarszych materiałów, no może po za skórą naturalną, jest więc o czym pisać. W porównaniu z innymi materiałami włókienniczymi, nie ma na świecie tylu producentów jeansu.

 

 

 


denim patchesJeans oraz skóra to jednak nie tylko stare sprawdzone rozwiązania. Materiały te ewoluowały w perspektywie czasu, dając nam różnorakie kombinacje oraz niespotykane motywy. Jeans ozdobiony przypinkami, ćwiekami czy naszywkami, nabiera zupełnie innego charakteru. Okazuje się, że ten surowiec, od zawsze klasyczny i konserwatywny okazuje się idealną odpowiedzią na potrzeby modowe nastolatków.

 

 


Zapraszamy do lektur, mamy nadzieję że okażą się dla Was pomocne, Agnieszka i Mirek Sennik