Współcześnie bardzo dużą uwagę przywiązujemy do wybieranych stylizacji, chcąc, aby była ona w pełni zgodna z naszym temperamentem. Idealny dobór poszczególnym elementów garderoby stał się popularny nie tylko w przypadku kobiet, ale także mężczyzn. Poznaj modne stylizacje i dodatki idealne dla panów.

Męskie stylizacje casual

Powszechnie uważa się, że mężczyznom dużo łatwiej jest dobrać odpowiednią stylizacją niż kobietom. Teoretycznie wybór poszczególnych elementów garderoby jest zdecydowanie mniejszy dla panów, co nie znaczy, że zasada ta dotyczy również wzorów i fasonów. W ostatnim czasie wśród mody męskiej bardzo popularny stał się styl casual będący na granicy eleganckiego i swobodnego stylu. Szykowne dodatki jak męskie torby ze skóry czy buty dodają całości charakteru. W stylu casual najczęściej łączone są popularne jeansy z eleganckimi koszulami lub klasycznymi polo tak, aby zachować swobodny styl z nutką ponadczasowego szyku.

Wybierz oryginalne dodatki

Postęp techniki powoduje, że mężczyźni bardzo chętnie zestawiają nowoczesne gadżety z klasycznymi torbami męskimi ze skóry. Jakie jeszcze gadżety są jednymi z najmodniejszych? Przede wszystkim wszelkiego rodzaju etui na telefony komórkowe czy portfele. W okresie jesienno — zimowym dużą popularnością cieszą się także modne szaliki, czapki i rękawiczki. Również zegarki czy męskie bransoletki powoli stają się hitem nowoczesnych stylizacji dla panów. Współczesna moda daje szereg możliwości stworzenia indywidualnego wizerunku, który będzie wyrażał nas samych.modne męskie akcesoria

Torby męskie ze skóry idealne do biura i na uczelnię

W ostatnim czasie panowie coraz chętniej rezygnują ze sportowych plecaków na rzecz praktycznej torby męskiej ze skóry. Wybór ten jest uzasadniony nie tylko stworzeniem wyjątkowej stylizacji i nadaniu jej charakteru, ale również stroną praktyczną. Torby męskie ze skóry prezentowane na tej stronie, bardzo często wyposażone są w liczne kieszenie i przegrody, a nawet przystosowane są  do przenoszenia niewielkiego laptopa czy tabletu. Te praktyczne rozwiązania powodują, że doskonale sprawdzają się nie tylko do biura, ale także na uczelnię.

Agnieszka Sennik

Agnieszka Sennik

Z wykształcenia dziennikarka, z pasji blogerka modowa. Bardzo lubię tematy powiązane ze stylem vintage, rustykalnym oraz retro. Interesuje mnie moda alternatywna oraz indywidualne projekty odzieży.

7 komentarzy

  1. Torby tego typu są też niestety szalenie drogie. Wielka szkoda, czekam na czasy kiedy będzie można kupić skórzaną torbę już od 150zł. Może polecicie jakiś sklep?

  2. Dla mnie torba ze skóry naturalnej musi być szyte ręcznie i najlepiej przez kaletnika. Wtedy mamy gwarancją solidności produktu. Dlaczego wybieram torebki ze skóry naturalnej, szyte przez kaletnika – bo cenięsobie wyroby skórzane handmade, a nie chińszczyznę, która tylko takie imituje. Sklepy z torebkami typu Kazar, Ryłko, Gino Rossi to nic innego jak chińskie produkty imitujące marki!

    1. Zgadzam się z koleżanką! Torby, plecaki skórzane, czy portfele szyte w polsce to elementy garderoby, na których nie powinno się oszczędzać. Jakość wykonania, rodzaj skóry, użyte elementy – wszystko jest istotne. Za dobre wyrobu skórzane trzeba niestety słono zapłacić.

  3. Potrzeba na mi taka torba jak na zdjęciu wejściowym tego wpisu. Czy są to torby szyte ze skóry w Polsce? Niestety te zaprezentowane na Blogu Vossp torby męskie do pracy, już się skończyły i trzeba czekać do 2020 roku na nową dostawę. Potrzebne mi coś na teraz, bo Święta już blisko!

Skomentuj artykuł!

share on: