Młodzieżowe plecaki bardzo często występują w wersji unisex. Rozwiązanie to pozwala młodym ludziom na „odpoczynek” od znanych im z wcześniejszych lat podziałów na różowe i niebieskie tornistry. Wybrany styl młodzieżowego plecaka to pierwszy krok do nauki wyrażania siebie poprzez ubiór i dodatki. Poznaj najmodniejsze modele młodzieżowych plecaków.

Plecki młodzieżowe w sportowym wydaniu

Młodzi ludzie aktywnie uprawiający sport bardzo chętnie decydują się na zakup sportowego plecaka. Wybór ten bardzo często podyktowany jest kwestiami praktycznymi. Liczne kieszenie i przegrody pozwalają jednocześnie zachować porządek w plecaku oraz pomieścić wszystkie niezbędne przedmioty. Wiele modeli wyposażonych jest w wygodne, boczne, zewnętrze kieszenie wykonane z siatki. Rozwiązanie to pozwala na praktyczne przechowywanie ulubionego napoju oraz szybki dostęp do niego zawsze wtedy, kiedy zachodzi taka potrzeba.

plecak vintage

Modne plecaki młodzieżowe w stylu vintage

plecaki z naszywkami

W ostatnim czasie młodzież bardzo chętnie wybiera plecaki w stylu vintage. Stylowe przetarcia w szybkie sposób nadają stylizacji indywidualnego charakteru. Plecaki młodzieżowe w stylu vintage najczęściej wykonane są ze skóry poddawanej specjalnej postarzającej ją obróbce. Zabieg ten pozwala na uzyskanie pożądanego efektu bez uszczerbku na wysokiej jakości modelu. Tego rodzaju plecaki mogą być wyposażone w praktyczne kieszenie zewnętrze na drobiazgi oraz wygodne wewnętrzne przegrody na długopisy czy telefon komórkowy. W tym wypadku indywidualny i modny styl idzie w parze z praktycznym i wygodnym użytkowaniem.

plecak streetwear

Jeansowe plecaki młodzieżowe

Jeansowe to ponadczasowy materiał modny w niemal każdym zestawieniu. Nic więc dziwnego, że wśród młodzieży plecaki wykonane z tej tkaniny cieszą się tak dużą popularnością, W tym wypadku jeans doceniany jest przez jeszcze jedną ważną zaletę. Miękkość jego materiału pozwala w łatwy sposób na przyszycie lub przyczepienie indywidualnych elementów nadających plecakowi jeansowemu wyjątkowy charakter.

Agnieszka Sennik

Agnieszka Sennik

Z wykształcenia dziennikarka, z pasji blogerka modowa. Bardzo lubię tematy powiązane ze stylem vintage, rustykalnym oraz retro. Interesuje mnie moda alternatywna oraz indywidualne projekty odzieży.

7 komentarzy

Skomentuj artykuł!

share on: