Znajomi zaprosili mnie na weekend, nie widziałam się z nimi kilka ładnych lat. Tylko, że oni mieszkają w Niemczech. Nie lubię długich podróży. Jestem po nich zmęczona i obolała. A poza tym, co robić w kilkugodzinnej trasie? Nie jestem aż tak dobrym kierowcą żebym miała do nich jechać własnym autem. Zresztą jak znam siebie, na pewno ze sto razy się zgubię. Więc co mi pozostaje? Pociąg albo autobus. Obu nie lubię, a samolotem boję się latać. Poszukam mądrego rozwiązania w internecie. I znalazłam! Pojadę busem! Świetną i tanią ofertę znalazłam na stronie https://intbus.pl/. Firma zajmuje się przewozem prywatnymi busami do Holandii, Belgii i do Niemiec właśnie. Czyli właśnie to jest to czego szukałam. Pakuję się zatem.

Nowoczesna flota

Przede wszystkim jak każdy odpowiedzialny podróżnik, dbam o swoje bezpieczeństwo. Widzę, że dla firmy INTBUS to również priorytet. Wszystkie ich busy są nowe, bo z 2017 roku, a kierowcy doświadczeni i przeszkoleni na długich trasach. Każdy bus może zabrać na pokład 9 pasażerów, więc dla mnie bardzo komfortowe warunki podróży. Poza tym, co dla mnie ważne, każdy bus ma WI-FI. A jeśli wyczytam już cały internet, mogę obejrzeć telewizję, bo bus na wyposażeniu ma TV. I co dla mnie bardzo istotne – każdy fotel jest niezależny od siebie, indywidualnie regulowany. Dla mnie super, bo nie jestem zależna od preferencji podróżowania przez współpasażera. Mogę też wziąć sobie zimne napoje, bo auta mają w standardzie mini lodówkę. Dodam jeszcze – wyłącznie dla pasażera, bo umieszczoną w podłokietniku. Dla mnie świetne warunki, naprawdę klasa VIP.

Dla wymagających

Dziś długie podróże muszą być komfortowe. Sama wiem po sobie, przecież też jestem pasażerem. Oferta INTBUS jest właśnie dla wymagających klientów. Firma postawiła na nowoczesność i komfort aby sprostać wymaganiom przede wszystkim mobilnych pasażerów. Ja na przykład nie rozstaję się z laptopem i oczywiście z komórką. To dzisiejsze konieczne wyposażenie w podróży. Lubię być w kontakcie i na bieżąco. I właśnie takim oczekiwaniom INTBUS wychodzi naprzeciw, bo ich busy nie tylko są nowe i spełniają restrykcyjne wymagania transportowe, ale i wyposażone są w gniazda USB i sieciowe – więc nie muszę pamiętać aby przed wyjazdem naładować smartfona, bo przy fotelu mam gniazdko. Wiem, dziś to niby standard, ale w autach INTBUS te gniazda faktycznie działają, nie są popsute czy wyłamane. Przewoźnik dba o najwyższy standard mojego podróżowania. I to w rozsądnej cenie. I do tego przewidziane są rabaty i promocje cenowe, ale to już znajdziecie na stronie https://intbus.pl/

Sprawdziłam, pojechałam, wypoczęłam

Pojechałam do znajomych z firmą INTBUS. Przetestowałam podróż, warunki i porównałam z ofertą na stronie. Wszystko się zgadza co do joty. Podróż trwała około 4 godzin i naprawdę odbyła się w komfortowych warunkach i miłej atmosferze. Sprawdźcie sami. Ja wiem, że kolejny raz gdy będę odwiedzać znajomych na pewno znów pojadę z firmą INTBUS. A może odwiedzę kraj tulipanów?

Agnieszka Sennik

Agnieszka Sennik

Z wykształcenia dziennikarka, z pasji blogerka modowa. Bardzo lubię tematy powiązane ze stylem vintage, rustykalnym oraz retro. Interesuje mnie moda alternatywna oraz indywidualne projekty odzieży.

4 komentarze

Skomentuj artykuł!

share on: