Wyjątkowe upominki – co sprezentować innym, żeby było zabawnie, ale z klasą?

Okazję warto uczcić!

Kiedy zbliża się jakaś ważna okazja, niezależnie czego ona dotyczy i z czym jest związana, zwykle rozmyślamy nad tym, jaki prezent sprawić drugiej osobie. To może być rocznica ślubu, urodziny czy imieniny, ale nie tylko. Mowa tutaj również o świętach czy okazjach mniej typowych, jak na przykład awans lub rozpoczęcie nowej pracy, a także wspólny wyjazd, który pragniemy uczcić w jakiś niebanalny sposób albo szereg innych istotnych z naszej perspektywy wydarzeń. Bez względu na to, co akurat wymaga świętowania i tego, by uczcić dany dzień oraz dać wyraz różnorodnych uczuć drugiej osobie, prezenty czy drobne upominki bezwzględnie się przydają. Niestety niejednokrotnie okazuje się jednak, że wybór czegoś, co przypadnie do gustu drugiemu człowiekowi, a jednocześnie nie będzie dla niego kolejnym, nudnym i szybko zapomnianym gadżetem, wcale nie jest łatwy.

Jaki powinien być upominek? Trzy podstawowe cechy dobrego prezentu.

Wybierając coś, co ma sprawić przyjemność drugiej osobie, warto kierować się pewnymi fundamentalnymi zasadami, które niejednemu pomogły już w tym dosyć trudnym zadaniu. Otóż, mówi się o trzech najważniejszych właściwościach, które powinien spełniać dobry, udany upominek. W pierwszej kolejności prezent powinien mieć coś wspólnego z osobą, której go wręczamy. Innymi słowy chodzi o to, aby dana rzecz nie była całkowicie przypadkowa, ale miała w sobie jakiś swoisty element. Element ten powinien być taki, aby łatwo i szybko można było go skojarzyć z konkretną kobietą czy konkretnym mężczyzną, którzy dostaną od nas podarunek. Po drugie, szalenie ważna jest użyteczność produktu. Większość z nas zdecydowanie woli przedmioty, które przydadzą nam się na co dzień i z których będziemy mogli regularnie korzystać. Po trzecie wreszcie, upominek koniecznie powinien być chociaż w małym stopniu zabawny, tak aby zawsze wesoło się kojarzył i wzbudzał przyjemne, radosne emocje.

Rozwiązanie idealne? Naprawdę istnieje!

Jeśli ktoś nie wierzy w to, że istnieje prezent posiadający wszystkie trzy wymienione wyżej właściwości, szybko zmieni zdanie. Otóż, idealnym prezentem dla każdego, który łączy w sobie cechy: indywidualność, użyteczność oraz poczucie humoru mogą być koszulki z nadrukiem. To prosty, niedrogi, ale uwielbiany przez tysiące osób upominek. Można go podarować każdemu, niezależnie od płci, wieku, jak i wydarzenia, które aktualnie świętujemy. To nowoczesne rozwiązanie, które umożliwia podarowanie drugiemu człowiekowi świetnej koszulki, na której umieścić możemy dowolną treść dopasowaną indywidualnie właśnie do niego. Co więcej, jest to rzecz jak najbardziej przydatna w życiu codziennym, ponieważ stanowi uniwersalną część garderoby. Należy także podkreślić, że taki upominek wywołuje uśmiech nie tylko na twarzy świętującego swój ważny dzień, ale często też na twarzach innych osób, które widzą go ubranego w taką koszulkę. To prezent nie do podrobienia, który zawsze jest modny i ciekawy. Kto z nas nie ucieszyłby się z takiego podarunku?

Agnieszka Sennik

Agnieszka Sennik

Z wykształcenia dziennikarka, z pasji blogerka modowa. Bardzo lubię tematy powiązane ze stylem vintage, rustykalnym oraz retro. Interesuje mnie moda alternatywna oraz indywidualne projekty odzieży.

2 komentarze

    1. Planując wyjątkowy plecak w stylu vintage, z pewnością warto zastanowić się nad marką Brytyjka. Ich modele można znaleźć pod adresem: https://www.brytyjka.pl/plecaki-vintage-cat-18.html. Jeśli chodzi o wytrzymałość tych plecaków, polecam przeczytać opinie innych użytkowników, aby zdobyć lepszy obraz produktu. Natomiast jeśli szukasz inspiracji w dziedzinie kosmetyki i stylu, zapraszam do odwiedzenia strony salonu kosmetycznego akademiamarleen.pl

Skomentuj artykuł!

share on: