Niemal każda okazja jest dobra, aby kupić coś swojemu mężowi, chłopakowi, czy tacie. Z własnego doświadczenia wiem, że takie upominki najbardziej cieszą, gdy wręczane są bez okazji. Jednak bardzo często kobiety mają problem z tym, co kupić. Ja dziś postaram się podsunąć Wam, drogie Pani parę pomysłów na takie upominki.

Kosmetyki

Według mnie super pomysł na drobny, niezobowiązujący upominek i to na każdą kieszeń. Może być to krem, dezodorant czy żel pod prysznic. Kosmetyki należą do grupy prezentów przydatnych, które na pewno zostaną wykorzystane przez faceta. Przy wyborze kosmetyków, warto jednak pamiętać o stopniu zażyłości z osobą, która zostanie przez nas obdarowana. Nie popełnijcie faux pas , bo o to nietrudno i dobrze przemyślcie taki zakup.

Plecak

Kolejny hit wśród pomysłów na prezent. Najbardziej uniwersalne to plecaki sportowe męskie– sprawdzą się i na uczelnię, do pracy, czy w czasie wolnym. Takie plecaki sportowe męskie przydadzą się się podczas jednodniowych wyjazdów, czy wycieczek rowerowych.

W tym temacie można nieco bardziej poszaleć i kupić plecak odpowiedni do zainteresowań czy potrzeb. Jeśli twój partner pracuje w biurze, korzysta z laptopa, ucieszy się na pewno z plecaka na laptopa. Tego typu plecaki mogą być w różnym stylu – od tych eleganckich, po vintage, czy sportowe. Na pewno znajdziesz ciekawy model, który ucieszyłby bliska Ci osobę.

Torba męska

Torby sportowe męskie cieszą się ogromną popularnością wśród mężczyzn w każdym wieku. Torba na siłownie, torba do pracy, torba raportówka – wybór jest ogromny. Każdy mężczyzna ma inne potrzeby, a nie każdy lubi nosić plecak, dlatego torba męska jest idealna alternatywą dla plecaka. Mężczyzna, który po pracy jedzie na siłownię, potrzebuje mieć pojemną i wytrzymałą torbę, która pomieści strój sportowy i obuwie.

Bardzo często wśród mężczyzn spotykam się z problemem „za małych kieszeni”, ba, wiele razy sam tego doświadczyłem. Chcesz wyjść wieczorami na miasto, na spacer, czy do kina. Musisz zabrać ze sobą klucze, portfel, telefon i wszystko to, czego nie mieszczą twoje kieszenie od spodni, czy kurtki. Dla tych mężczyzn idealna będzie mała raportówka. Na pewno taka torba pomieści drobne przedmioty i wyglądać będzie lepiej niż nienaturalnie wypchane kieszenie.

Niezależnie od okazji, rób prezenty swoim bliskim mężczyznom, skorzystaj z moich rad i raz na jakiś czas kup mu drobiazg, myślę, że on odwdzięczy się tym samych. Pomyśl, jak byłoby Ci miło, gdybyś raz na jakiś czas dostała kwiaty bez okazji. Myślę, ze warto spróbować.

Agnieszka Sennik

Agnieszka Sennik

Z wykształcenia dziennikarka, z pasji blogerka modowa. Bardzo lubię tematy powiązane ze stylem vintage, rustykalnym oraz retro. Interesuje mnie moda alternatywna oraz indywidualne projekty odzieży.

Skomentuj artykuł!

share on: