Współcześnie szukając idealny model torebki, nie musimy wybierać między modą a elegancją. Oferowane modele bez trudu odpowiadają na potrzeby kobiet, które chcą podążać za najnowszymi trendami, a jednocześnie wolą proste, uniwersalne rozwiązania. Poznaj wyjątkowe torebki ze skóry licowej i przekonaj się, jak szerokie mają zastosowanie.

Elegancja jest prosta

Jak wybrać torebkę, która będzie jednocześnie elegancka i modna? Przede wszystkim należy postawić na prostotę. Uniwersalne modele to takie, które nie przytłaczają ozdobami czy bogatą kolorystyką. Nie oznacza to jednak, że powinniśmy wybierać jedynie jednobarwne torebki pozbawione dekoracji. Wśród uniwersalnym modeli największą popularnością cieszą się te, które łączą nie więcej niż trzy kolory. Dodatkowo możemy zdecydować się na wariant w jednym kolorze, ale z efektem starzenia skóry. Torebki te są szczególnie lubiane przez kobiety, które preferuję jednobarwne modele, ale w nowoczesnym wydaniu.

Jak uniknąć kiczu

Wiele kobiet, zanim zdecyduje się na zakup barwnej torebki, zastanawia się jak ją nosić, aby uniknąć efektu kiczu. Odpowiedź jest bardzo prosta. Im bardziej bogato zdobiony model, tym skromniejszy strój. Dobrze jest, jeżeli nasze ubranie nawiązuje kolorystycznie do posiadanej torebki. Jak uzyskać ten efekt? Jeśli dominującym kolorem jest biel, czerń lub granat dobrze jest zdecydować się na przynajmniej jeden element garderoby w tym właśnie odcieniu. Jeżeli więc po raz pierwszy decydujemy się na zakup takiego modelu, dobrze jest wybrać wariant, w którym dominuje konkretne barwna na przykład tworząca tło.

Torebki ze skóry licowej nie tylko dla kobiet

Torebki ze skóry licowej to produkt uwielbiany nie tylko przez kobiety. Modne aktówki oraz listonoszki bardzo chętnie wybierane są także przez panów. Torby ze skóry licowej występują także w wersji młodzieżowej oraz sportowej. W zależności od preferencji możemy zdecydować się na wariant jednokolorowy, połyskujący, lakierowany lub ze zdobieniami. Wybór jest tak duży, że każdy bez trudu znajdzie model odpowiedni dla siebie.

Agnieszka Sennik

Agnieszka Sennik

Z wykształcenia dziennikarka, z pasji blogerka modowa. Bardzo lubię tematy powiązane ze stylem vintage, rustykalnym oraz retro. Interesuje mnie moda alternatywna oraz indywidualne projekty odzieży.

5 komentarzy

  1. Zakupiłam czarną, elegancką torbę ze skóry, chyba ze 3 lata wtecz, mam do tej pory i to się sprawdza, klasyka zawsze w modzie
    pozdrawiam

  2. Ja polecam zobaczyć torebki i torby ze skóry licowej oferowane pod tym linkiem. To nie są Chińskie torby skórzane, ale w 100% oferta brytyjskich i europejskich marek. Co więcej, wiele z tych toreb skórzanych męskich oraz damskich szytych jest ze skóry bydlęcej lub bawolej, szczególnie ta druga skóra gwarantuje ponadprzeciętną wytrzymałość. Gorąco polecam! :).

Skomentuj artykuł!

share on: