Walentynki tuż tuż, bo już w połowie lutego! Najwyższa pora zastanowić się nad prezentem. Nie warto zostawiać tego na ostatnią chwilę, ponieważ możemy nie zdążyć lub nie znaleźć czegoś odpowiedniego… A to może bardzo rozczarować naszą Walentynkę. Tysiące panów zastanawia się, co wybrać, aby nie było zawodu, a może seksowna bielizna?

 

Bielizna damska jest bardzo popularnym prezentem walentynkowym. Jeśli zostanie dobrze dobrana, będzie idealnym podarunkiem nie tylko dla Niej ale i dla Niego… Pytanie, co zrobić by właśnie tak się stało? Po pierwsze dobrze jest zacząć przygotowania wcześniej, najlepiej już teraz. Ważną kwestią  jest ustalenie, co najbardziej odpowiada kobiecie, zależy to od gustu i jej charakteru. Piękna, stonowana bielizna, czy może uroczy, bardziej odważny komplet z pończochami? Wybór jest ogromny, zależny od naszej wyobraźni i oczywiście predyspozycji finansowych. To również istotna kwestia, w końcu Pani od razu zauważy, jeśli wybierzemy coś z tańszych rzeczy…

 

Kiedy już mamy koncepcje, ustalmy odpowiedni rozmiar. Jeśli go znamy, nie ma problemu, zakup będzie banalnie prosty. A jeśli nie, cóż, pytanie wprost z pewnością nie jest dobrym pomysłem. A może mały podstęp i podejrzenie metki w biustonoszu? Wykaż się kreatywnością, bo źle dobrany rozmiar to bardzo drażliwy temat.  Pamiętajmy też, by nie przesadzać, wybierając to, w czym chcielibyśmy zobaczyć swoją Walentynkę… Nie każda czuje się dobrze w wyszukanych, erotycznych strojach. To ma być prezent przede wszystkim dla Niej.

Masz już wszystkie informacje? Świetnie! Możesz zabierać się za planowanie tego wyjątkowego dnia. Prezent na pewno się spodoba a walentynki będą wyjątkowe. Seksowna bielizna ucieszy każdą Panią. 🙂

Agnieszka Sennik

Agnieszka Sennik

Z wykształcenia dziennikarka, z pasji blogerka modowa. Bardzo lubię tematy powiązane ze stylem vintage, rustykalnym oraz retro. Interesuje mnie moda alternatywna oraz indywidualne projekty odzieży.

7 komentarzy

Skomentuj artykuł!

share on: