Coraz większa popularność luźnych, swobodnych stylizacji sprzyja komfortowemu samopoczuciu nie tylko na co dzień. Zdobywające w ostatnim czasie rosnące zainteresowanie pań, sukienki dresowe dedykowane są nie tylko do codziennego noszenia, ale również świetnie sprawdzić się mogą w zestawie z eleganckimi szpilkami.

czerwona-sukienkaSkąd moda na luźne stylizacje? Najczęściej z inspiracji czerpanych z wybiegów mody, magazynów modowych czy portali internetowych dedykowanych trendom w modzie. Nierzadko dobrym nośnikiem reklamowym pozostają też blogi modowe, prowadzone przez pasjonatki nowoczesnych rozwiązań i stylowych połączeń różnego rodzaju odzieży.

Sukienka dresowa we współczesnej odmianie może mieć różnorodną długość, fakturę oraz kolor. Wyróżniać się może ciekawie zaprojektowanymi kieszonkami, dekoltem czy innymi dodatkami. Noszona na co dzień pozwala na korzystanie z pełnej swobody ruchów, likwiduje uczucie skrępowania i generuje dobre samopoczucie ogólne.

Sukienki dresowe mogą być noszone przez panie niemal w każdym wieku, niezależnie od figury. Uniwersalizm formy i delikatność materiału, który się nie gniecie pozwala na bezproblemowe noszenie sukienki dresowej niezależnie od pory dnia czy pory roku.

Agnieszka Sennik

Agnieszka Sennik

Z wykształcenia dziennikarka, z pasji blogerka modowa. Bardzo lubię tematy powiązane ze stylem vintage, rustykalnym oraz retro. Interesuje mnie moda alternatywna oraz indywidualne projekty odzieży.

10 komentarzy

  1. Ja teraz, podczas pobytu w domu stawiam na tylko takie, dresowe sukienki. Mają jednak przewagę w kontekście wygody :). Fajnie jest też założyć “dresówkę” na wypad do sklepu, lub rower, do tego jakaś nerka damska na pas (tutaj polecam fasony z Brytyjka.pl) i wygodna sylówka gotowa 🙂

Skomentuj artykuł!

share on: