Niewątpliwie każda kobieta chce na swój sposób być modna. Samą modę można bardzo różnie oczywiście interpretować – jako podążanie za aktualnymi trendami, jak również jako sięganie dla nieco zapomnianych inspiracji, którym nadaje się nowe życie. Torebki zaś stanowią niezwykle ważny element modowych stylizacji. To często właśnie one (razem w komplecie z butami) potrafią przełamać bardziej tradycyjny look.

  1. Modne torebki nie zawsze na każdą kieszeń
  2. Torebki damskie z innej półki

Modne torebki nie zawsze na każdą kieszeń

Torebki damskie to jeden z tych elementów galanterii, na który wydać można naprawdę bardzo dużo pieniędzy. Torebki Gucci w sklepie internetowym nawet po kilku sezonach potrafią kosztować zbyt wiele, aby rozsądnie myśląca kobieta była gotowa je kupić. Wielu kobiet po prostu na te piękne, przyprawiające o bicie serca arcydzieła sztuki galanteryjnej po prostu nie stać. Warto bowiem przypomnieć, że torebki takich marek jak Gucci, Chanel czy Louis Vuitton potrafią kosztować od kilku do kilkudziesięciu tysięcy złotych. Transparentna torebka wygląda może niepozornie, ale kosztuje niemało. Z kolei torebki tanie, dostępne właściwie w każdej galerii rzadko kiedy skradają serca prawdziwych fanek mody. Zresztą żadna kobieta nie lubi spotykać na ulicy drugiej kobiety, która w ręce trzyma tę samą torebkę, na nogach ma te same botki, a na ramiona narzucony ma łudząco podobny sweter. Niestety z takim właśnie ryzykiem wiążą się zakupy w sieciówkach.

Torebki damskie z innej półki

Istnieje jednak alternatywa. Są nią torebki inspirowane najmodniejszych modelami sezonu. Już nie musisz wybierać między torebką z sieciówki a abstrakcyjnie drogą torebką z renomowanego butiku. Torebki Gucci sklep internetowy daje szansę zrobienia bardzo ciekawych zakupów galanteryjnych w przystępnych cenach. Można tutaj znaleźć tak modne torebki z kolorowym paskiem i ćwiekami, transparentne torebki w stylu Gucci, jak również absolutny hit aktualnego sezonu, czyli torebki z motywem jaskółek a la Pinko. Nie są to jednak „podróbki” oryginału. Torebki te są na tyle daleko od oryginału, że nie naruszają niczyich praw, nie udają czegoś, czym nie są, natomiast z pewnością wywołują uśmiech i zadowolenie każdej miłośniczki mody, która może wprowadzi je do swoich stylizacji. Z taką torebką na ramieniu każda kobieta prezentuje się modnie i sygnalizuje, że wie, co się aktualnie nosi. Dzięki takim zakupom można być jednocześnie modną i rozsądną w swoich zakupach, a przy tym szanować prawa projektantów i modowych influencerów.

Agnieszka Sennik

Agnieszka Sennik

Z wykształcenia dziennikarka, z pasji blogerka modowa. Bardzo lubię tematy powiązane ze stylem vintage, rustykalnym oraz retro. Interesuje mnie moda alternatywna oraz indywidualne projekty odzieży.

8 komentarzy

Skomentuj artykuł!

share on: