W tym roku możesz zapomnieć o hucznych imprezach sylwestrowych, ale nie musisz rezygnować ze świętowania Nowego Roku. Spędzisz go oglądając swój ulubiony film lub ulubiony koncert z przeszłości, nadrobisz nowy sezon serialu, spotkasz się z najbliższymi przed ekranami lub w domu? Jeżeli chcesz, aby ten dzień różnił się od każdego innego z ostatnich miesięcy nie zapominaj o sylwestrowym looku.
2020 to inny rok i w związku z tym musi inaczej się zakończyć, dlatego nie ma szans na dużą imprezę w centrum miasta lub ulubionym klubie. Duża domówka także nie wchodzi w grę. Można jednak nadal ten rok pożegnać w sposób wyjątkowy. Zwłaszcza, że 1 stycznia 2021 roku wypada w piątek i wydłuża nam weekend.

Jakie plany na sylwestra?

Jeżeli jesteś domatorką to idealny moment na nadrobienie najnowszych sezonów seriali, które dopiero co zostały wydane lub po prostu nie miałaś wcześniej czasu ich obejrzeć. Jeżeli nie chcesz ryzykować szukając nowości możesz spędzić sylwestrowy wieczór z popcornem, oglądając swoje ulubione filmy. Fankom muzyki na żywo polecamy zakupienie jednego z nowych wydawnictw koncertowych, aby stworzyć w domu atmosferę festiwalową.
Jeżeli jednak nie wyobrażasz sobie spędzenia tego wieczoru bez swoich bliskich możecie zorganizować imprezę przebieraną albo quizy w popularnej w tym roku formie internetowej. Wtedy musisz koniecznie zadbać o sylwestrowy look.

Najlepsze sylwestrowe stylizacje niezależnie od okoliczności

Według stylistów na zakończenie tego roku miały królować koki, zaczesane boby z przedziałkiem czy koński ogon oraz powrót do stylu retro lat 60., czyli np. loki i do lat 90. Nie można przy tym zapomnieć o ozdobnych opaskach, dużych kokardach oraz wstążkach. Najważniejsze są prostota i efektywność.

Przygotuj się już teraz

Każda stylizacja wydaje się łatwa jeżeli ma się odpowiednie narzędzia. Dlatego przed wyjątkową sylwestrową nocą powinnaś sprawdzić czy w swojej łazience takie znajdziesz. Jeżeli nie to mamy dla Ciebie kilka propozycji. Prostownica 9000RU od BaByliss® to nowa era bezprzewodowej stylizacji. Brak przewodów oraz ceramiczne płytki zapewniają pełną swobodę stylizacji. Umożliwia łatwe, wygodne prostowanie i niezwykły efekt wygładzenia za jednym pociągnięciem. Jest wyposażona w 3 ustawienia temperatury: 160°C, 180°C, 200°C, dzięki czemu możesz ją dopasować do swoich włosów. To idealne rozwiązanie na szybką i widowiskową zmianę na sylwestra.

Lokówka BaByliss® Curl Styler Luxe C112E to nowy wymiar stylizacji włosów. Wszystko za sprawą połączenia wydmuchu chłodnego powietrza i temperatury, które pozwalają na jeszcze szybsze modelowanie i wygładzanie. Urządzenie posiada kwarcowo-ceramiczne płytki i głowicę oraz szybko się nagrzewa. Gwarantuje trwałe, luźne i naturalne loki bez ryzyka poparzenia.

Automatyczna lokówka BaByliss® Curl Secret Shine C1800E to gwarancja wspaniałych błyszczących loków. Jest to pierwsza w historii BaByliss® automatyczna lokówka wyposażona w przełomowy system pary Hydrotherm™, który nawilża włosy, zapewniając im wspaniały połysk i trwałość loków. Urządzenie daje pełną kontrolę kierunku zwijania włosów i swobodę w doborze stylizacji. Wspaniały efekt niezależnie od rodzaju włosów zapewnia wybór czasów nagrzewania i 3 ustawienia temperatury.
Stwórz wyjątkowy sylwestrowy look z BaByliss®.

 

 

Agnieszka Sennik

Agnieszka Sennik

Z wykształcenia dziennikarka, z pasji blogerka modowa. Bardzo lubię tematy powiązane ze stylem vintage, rustykalnym oraz retro. Interesuje mnie moda alternatywna oraz indywidualne projekty odzieży.

Skomentuj artykuł!

share on: