Jeansy w kobiecej szafie są klasykiem. Od jakiegoś czasu trendem są te z dziurami. Mamy takich sporo i aktualnie taki model jest jednym z naszych ulubionych :-).  Ze wszystkich jeansow jakie mamy to właśnie te są najbardziej dopasowane i najlepiej się układają. Dziury na kolanach kojarzyć się mogą z nonszalancją, buntowniczym lookiem. Według nas równie dobrze można połączyć je z czymś eleganckim i stworzyć jakiś wizytowy look, np. z nerką damską jak jedna z tych TUTAJ. Najważniejsze jest to, by z dziurami nie przesadzić.
Dodatkowy atut? Nie trzeba wydawać pieniędzy na nowe, wystarczą nożyczki i ze starych jeansow można zrobić je samemu ;).

Czy Wy też po zimie macie tak przesuszone dłonie? Próbowałyśmy już różnych kremów nawilżających, ale ostatecznie postawiłyśmy na rokitnikowy krem do rąk z Eco Krainy, głównie ze względu na rokitnik, który w kosmetyce wskazany jest m.in. przy pielęgnacji skóry suchej, czy zniszczonej. Krem z rokitnikiem jest bombą witamin i przyjemnie pachnie. Jeśli macie bardzo podrażnioną, bądź przesuszoną skórę warto wieczorem nanieść krem na dłonie i owinąć je folią lub założyć bawełniane rękawiczki i pozostawić tak na godzinę lub na całą noc. Może znacie jakieś domowe sposoby na przesuszone dłonie?

Agnieszka Sennik

Agnieszka Sennik

Z wykształcenia dziennikarka, z pasji blogerka modowa. Bardzo lubię tematy powiązane ze stylem vintage, rustykalnym oraz retro. Interesuje mnie moda alternatywna oraz indywidualne projekty odzieży.

2 komentarze

Skomentuj artykuł!

share on: